Kurtköy Bosch Kombi Servisi

Kurtköy Bosch Kombi Servisi

Kurtköy Bosch Kombi Servisi orjinal parça kullanır.Egitimli teknik ekipleri ve tam donanımlı servis araçları ile hizmet vermektedir.

Gözde Profosyonel Kurtköy Bosch Kombi servisi olarak Kurtköy ve mahallelerinde haftanın 7 günü Boschkombi servisi hizmeti vermekteyiz. Sektörde 7 yıllık tecrübesiyle müşterilerine müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekte olan KurtköyBosch Kombi servisi Gözde Teknik Servis haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir. Sizlerden gelen her telefon anında işleme konup aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.

Kurtköy Bosch Kombi Servisi orjinal parça kullanır.

Kombi bakımları, kombilerin senelerce sorunsuz bir şekilde ve ilk günkü performans ile kullanılabilmesi için oldukca önemli bir işlemdir. Bu nedenle kombi bakımına gereken önemi vermek ve belirli periyotlarda kombi bakımlarını yapmış oldurmak gerekir. Biz Kurtköy bosch kombi servisi sektöründe hizmet veren önemli firmalardan birisi olarak, en azından yılda bir kere kombi bakımlarınızı yapmış oldurmanızı tavsiye ediyoruz. Kombi bakımı sırasında kombideki tüm parçalar elden geçirilir ve kontrol edilir.Sorunlu parçalar varsa müşterinin onayı alınarak degişim saglanır.

Kurtköy Bosch Kombi Tamir Servisi degişen parçalara 1 yıl garanti verir.

Sorunlu olan parçalar müşterilerden onay alındıktan sonrasında yenileriyle değiştirilir. Böylece kombiler çok daha uzun seneler süresince herhangi bir problem çıkarmadan rahatça kullanılabilir. Sadece kombi bakımının da diğer kombi teknik servis işlemleri benzer biçimde mevzusunda deneyim sahibi olanKurtköy Bosch Kombi Servisi firmalar tarafınca yapılması gerekir.

Hizmetlaerimizden yararlanabilmek için bizi arayınız. 444 80 32 – 0532 691 56 40

whatsapp web ARA