Kurtköy İmmergas Kombi Servisi

Kurtköy İmmergas Kombi Servisi

Kurtköy İmmergasKombi servisi olarak Kurtköy ve mahallelerinde haftanın 7 günü İmmergaskombi servisi hizmeti vermekteyiz.

Sektörde 7 yıllık tecrübesiyle müşterilerine müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekte olan Kurtköy İmmergasKombi servisi haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir. Sizlerden gelen her telefon anında işleme konup aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.

Kurtköy İmmergas Kombi Servisi İmmergas kombi servisi alan kişi memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için görevde olan ve kombilerin her türlü bakım onarım ve tadilat işlerini titiz bir şekilde eyerine getiren bir kombi servisidir. Gelişen zamana ve teknolojik verilere göre çağın gereklerine donatılmış eğitimli personelleri ile kombi hizmetinde ustalaşmış yaklaşımlar içerisinde bulunmaktadır.

Kaliteli bir eğitim ile eğitilmiş Kurtköy immergs kombi servisi mensupları sayesinde kombilerin her türlü sorunlarına kati çözüm bulunmaktadır. Kombi kullanıcıları kombilerinin her türlü sorununda, bakım veya onarım durumlarında Kurtköy İmmergas kombi servisi ile irtibata geçmeleri durumunda ustalaşmış bir hizmet alarak kombilerinin konfor ve güven içerisinde çalışmalarını sağlayabilirler. İmmergas kombi servis personelleri konusunda uzman eğitimciler tarafınca eğitilerek kombilerin standart çalışma anatomisine hakimdirler.Kurtköy İmmergas kombi servisi kombiler içinde kullanılan parçaların orijinal olmalarına özen göstermektedir.

Eğer ki kombilerin içinde kullanılan parçalar orijinal parçalar değilse bu parçalarKurtköyİmmergas kombi servisi tarafından orijinal parçalarla değiştirilmektedir.Çünkü Kurtköy İmmergas Kombi servisi ürünlerin orijinal parçalar ile kullanılmasına son derece örutubet vermektedir. Ancak kombiler güvence süreleri süresince ehil olmayan servisler tarafından bakım ve onarıma alınmaları durumunda güvence koşullarını kaybedeceklerdir. Bu nedenle garanti kapsamı içerisinde kombiler İmmergas kombi servisi tarafınca ele alınması durumunda hem kombilerin sorunlarına kesin çözüm üretilecek aynı zamanda müşterilere maddi anlamda masraf yapmış oldurmamış olacaktır.

Bu yüzden müşterilerin kombileri ile ilgili olan herhangi bir sıkıntı bakım yahut onarım durumlarında Kurtköy İmmergas kombi servisi müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeleri durumunda kombilerinin her türlü bakım onarak ve tadilat işlemleri büyük bir itimat ve konfor içinde yapılacaktır. Bunun için alan kişi hizmetlerinin aranması ve randevu talebinde bulunulması gerekmektedir. Her İmmergas kombi cihazları müşterilerine yüksek kalitede güven ve konfor vermek için üretilmiştir.

Kurtköy İmmergas kombi servisi müşterilerine kombileri hakkında detaylı bilgiler vermektedir. Ayrıca kombi cihazının kullanım ile ilgili içerisindeki detayları de müşterilerine anlatarak onların kombi hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır. Müşteriler tarafınca kombilerin garanti süresi içerisinde ehil olmayan kurumlara bakım ve onarımları yaptırılmadığı takdirde İmmergas kombi servisi, garanti kapsamı içinde her türlü bakım ve onarımları yüksek kalite anlayışı ile yerine getirmektedir.Kurtköy İmmergas kombi servisi tarafından kombilerin herhangi bir sorunu olmasa dahi senelik bakım ve onarım testleri düzenli olarak yapılmaktadır.

Bu bakımlar esnasında kombilerin su sızdırmadığı, elektrik üniteleri, sıcak su akış sistemi, kombilerin baca çekişleri ve baca bakımları, kombilerin dış mekan sistemleri, su debisi ayarları, filtre içinde bulunan pisliklerin temizlenmesi, suyun akış veriminin test edilmesi gibi bir çok bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Kombiler için ayrıca kurtköy İmmergas kombi servisi güvence şartlarını uzatma imkanı sağlamaktadır. Gerekli bakımların yapılması halnde kombilerin yaşam ömrü uzatılmaktadır. Ayrıca müşterilere kombileri için ek harcama yapmamış olacaklardır.

Kurtköy İmmergas kombi servisinin garanti süresi 1 yıldır. Müşteriler tarafından İmmergas kombilerin bakım sürelerinin uzatılması ile birlikte verilen bir başka hizmette garanti süresi süresince yıllık ücretsiz bakım ve onarım hizmetlerinin verilmesidir. Kurtköy İmmergas kombi servisi kombilerin sorunlu olup olmamasına bakmadan periyodik olarak her ay müşteriler ile bu konuda mesajşime geçerek sorun olup olmadığı konusunda müşterilerden informasyon almaktadırlar.

Kurtköy İmmergas kombi servisi müşterilerin konforu, itimatı ve memnuniyeti için 7/24 çalışma esasını benimsemiştir. Kombilerin bakım ve onarımları İmmergas kombi servisi için birinci sınıf görevdir.

Hizmetlaerimizden yararlanabilmek için bizi arayınız. 444 80 32 - 0216 386 47 39

whatsapp web ARA