Feneryolu Eca Kombi Servisi - 0216 386 47 39

Feneryolu Eca Kombi Servisi - 0216 386 47 39

Feneryolu Eca Kombi servisi olarak Feneryolu ve mahallelerinde haftanın 7 günü Eca kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Sektörde 7 yıllık tecrübesiyle müşterilerine müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekte olan Eca Kombi servisi Gözde Kombi Servis haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir.Kış aylarının vazgeçilmez ısınma araçlarında biri olan kombiler evlerinizin, iş yerlerinizin ısınmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Feneryolu Eca Kombi Servisi Hayatımızda önemli görevleri olan ve son derece pahalı cihazlar arasında yer alan Eca kombilerin; uzun ömürlü olabilmeleri, ilk gün ki performansını uzun yıllar koruyabilmeleri ve az yakıt çok ısı ayrıcalığını sunabilmeleri için düzenli bakımlarının yapılması şarttır. Kombi üretici firmalarının ve gaz dağıtım şirketlerinin de şiddetle tavsiye ettiği ve belli periyotlarla mutlaka tekrarlanması gerektiğini söylediği bu hizmeti Eca Kombi Bakımı başlığı altında İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan tüm semt ve Gebze’ye taşıyan firmamız yakıt tasarrufu yaparak çevreye ve eko sisteme, düzgün çalışarak da insan sağlığına yararı dokunacak kombiler için 7/24 Kombi Bakımı mesaisi harcamaktadır.

Hizmet kalitesi bir yana Eca Kombi bakım Fiyatları konusunda da oldukça iddiaı olan ve oldukça cazip koşullar sunan kuruluşumuz, bu işlemlerde aşağıda belirttiğimiz hizmetleri vermektedir. Yanma hazinesinde, filtresinde, meme gözeneklerinde ve prop gözlerindeki tozların temizliği Brülörün sökülüp itinalı bir şekilde yıkanması Ateşleme elektrotlarının zımparalanması Fan motoru içerisinde yer alan aksamların fırça yardımı ile itinalı bir şekilde toz ve kirlerden arındırılması Genleşme tankında bulunan havanın ölçülmesi, gerek görülürse gaz basılması Baca bağlantı elemanının temizlenmesi, emniyet limiti hassaslığının kontrolü Sıcak su akışının doğru çalışıp çalışmadığı kontrolünün yapılması Bakım tamamlandıktan sonra çalıştırılıp kontrol edilmektedir.

Kaliteli ve güvenli hizmet alabilmek için 444 80 32 nolu çagrı merkezinden bize ulaşınız.

whatsapp web ARA