İmmergas Kombi Servisi - 0216 386 47 39

İmmergas Kombi Servisi - 0216 386 47 39

Üzerinde İmmergas markası olan tüm kombilerinizde Gözde Kombi Servisi olarak hizmeti ayağınıza kadar getiriyoruz. Kış yaklaşırken kombi bakımınızı yaptırmanız gerektiği gibi, kombi arızalarınızda da profesyonel servis desteği almanız kombinizin kullanım süresini uzatacaktır.

İmmergas kombi servisi müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için görevde olan ve kombilerin her türlü bakım onarım ve tadilat işlerini titiz bir şekilde yerine getiren bir kombi servisidir. Gelişen zamana ve teknolojik verilere göre çağın gereklerine donatılmış eğitimli personelleri ile kombi hizmetinde profesyonel yaklaşımlar içerisinde bulunmaktadır. Kaliteli bir eğitim ile eğitilmiş teknik servis personelleri sayesinde kombilerin her türlü sorunlarına kesin çözüm bulunmaktadır.

Kombi kullanıcıları kombilerinin her türlü sorununda, bakım ya da onarım durumlarında İmmergas kombi servisi ile irtibata geçmeleri durumunda profesyonel bir hizmet alarak kombilerinin konfor ve güven içerisinde çalışmalarını sağlayabilirler. İmmergas kombi servis personelleri konusunda uzman eğitimciler tarafından eğitilerek kombilerin standart çalışma anatomisine hakimdirler. İmmergas kombi servisi kombiler içerisinde kullanılan parçaların orijinal olmalarına özen göstermektedir.

Eğer ki kombilerin içerisinde kullanılan parçalar orijinal parçalar değilse bu parçalar İmmergas kombi servisi tarafından orijinal parçalarla değiştirilmektedir. Çünkü İmmergas Kombi servisi ürünlerin orijinal parçalar ile kullanılmasına son derece önem vermektedir.

Not:Firmamız immergas markasına özel servis hizmeti vermektedir adı geçen markayla sözleşmesi yoktur

whatsapp web ARA