Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Kartal Buderus Kombi servisi olarak Kartal ve mahallelerinde haftanın 7 günü Buderus kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Sektörde 7 yıllık tecrübesiyle müşterilerine müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekte olan Buderus Kombi servisi Gözde Kombi Servis haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir.

Sizlerden gelen her telefon anında işleme konup aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.Kartal Buderus Kombi Servisi Her Daim Hizmetinizde Buderus kombi servisi müşterilerinin güvenliğini ve konforunu her daim ön planda tutarak, tüm yetkili servis hizmetlerini mevzusunda uzman Buderus çalışanı tarafından yerine getirmektedir.

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Kartal Buderus servisi mensupları mevzularında özel olarak eğitilen teknik servis personelleridir. Bu yüzden her sorunun çözüm yöntemlerini müşterilerinin güvenliği ve konforu doğrultusunda çözmektedir.Kombi kullanıcıları her türlü bakım, arıza veya benzeri durumlarda Buderus’un belirtmiş olduğu yetkili servisler ile iletişime geçilmesi durumunda tüm bakım ve servis işlemleri periyodik olarak yapılabilmektedir.

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Bu doğrultuda Kartal Buderus kombi servisi Buderus tarafınca eğitilmiş teknik çalışanı olan, yıllık eğitim ve denetimler ile kalite standartlarına uygunluğu olan, kullanmış oldukları yedek parçaları orijinal olan, tamirat gerektiren durumlarda yetkili servisler için belirlenmiş yöntemleri takip eden bir kurumdur. Satın alınan kombilerin herhangi bir bakım ve onarım işlemi esnasında orijinal olmayan bir parça kullanıldığı tespit edilmesi durumunda o yedek parça Buderus firması tarafından orijinal parçası ile değiştirilmektedir.

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Çünkü Kartal Buderus kombi servisi ürünlerin orijinal parçalar kullanılmasını destekleyen bir firmadır. Ancak garanti süresi süresince kombiler yetkili servisi olmayan servisler tarafından müdahale edilmesi durumunda garanti kapsamı dışına çıkılmaktadır. Bu nedenle garanti süresi içerisinde kombileirn yetkili servisler tarafınca bakım ve onarıma alınması müşterilerin yararına olacaktır.

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Bundan dolayı müşterilerin kombileri ile ilgili problemlerında, bakım ve onarımlarında (0216 386 47 39) numaralı Buderus çağrı merkezine yapacakları çağrılarla kendilerine en yakın yetkili servisi tespit edip randevu talebinde bulunmaları gerekmektedir. Her Buderus kombi aygıtı müşterilere yüksek kalite sunmak için üretilmiştir. Bu yüksek kalite anlayışında müşterilerin konforu ve güvenliği ön planda olmaktadır.Kartal Buderus kombi servisi müşterilerine kombinin kullanımı ile ilgili detaylı bilgiler vermektedir. Ek olarak kombinin kullanım kılavuzunda dikkat edilmesi gereken noktalar özellikle belirtilmektedir.

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Müşterilerin kombilerini garanti kapsamı dahilinde yetkili olmayan servislere teslim edilmemesi durumunda garanti kapsamında her türlü bakım onarım ve tadilat işlemleri yapılmaktadır. Kartal Buderus kombi servisi tarafınca kombilerin bakımları tertipli olarak yapılmaktadır. Bu bakımlar esnasında kombilerin su sızdırmadığı itinalı bir halde denetim edilir.

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Ayrıca kombinin tamamı kirlilik bakımından incelenir. Emniyet denetimü düzenli bir şekilde yerine getirilir. Kombinin ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu kontrol edilir.Bacalı kombilerde baca çekişleri ve baca sensörü fonksiyonu test edilir. Kombiye ilişik olan ateşleme sistemi tertipli bir şekilde kontrol edilir. Kombinin ısıtma düzeyi ve sıcak su çıkışı test edilir. Kombinin elektronik aksanı kontrol edilir. Su debisi ayarları düzenli bir şekilde test edilerek suyun akış verimi sağlanır.

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Kombinin filtre temizliğine dikkat edilir. Kombilerin su şalterleri filtreleri önemli olduğundan kombilerin su şalterleri filtresi düzenli olarak denetim edilir.Kalorifer ve sıcak su hattında kombiler için tehdit oluşturacak pislik tutucular temizlenir. Kartal Buderus kombi servisi müşterilerine ayrıca garantisi süresini uzatma imkanı da vermektedir. Bu sayede cihazların bakım ve onarım konularındaki hizmet süresi uzayacağından buna bağlı olarak kombilerin sağlıklı yaşam süreleri de uzayacaktır.

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Kartal Buderus kombi servisi, birbirinden farklı tamamen müşterinin isteğine nazaran hazırlanmış garanti paketleri sunmaktadır. Garanti paketleri içinde 1, yıllık ek güvence hizmetleri mevcuttur. Müşteriler bu güvence paketlerinden hangisini arzu ederlerse o garanti paketini seçme haklarına sahiptirler. Bu güvence paketlerinin bir çok avantajı vardır. Buderus Kombinin normal garanti süresine ek olarak 1 yıl daha garanti süresine geçiş olanakı sağlar. Ek olarak ilave garanti süresi kadar yıllık ücretsiz bakım olanakı da vardır. Tertipli bakımlarla cihazların performanslarının korunması sağlanır. Ayrıca bu imkanlar ile bakım ve onarım harcamaları azaltılmış olur.

Kartal Buderus Kombi Servisi - 0216386 47 39

Kartal Buderus kombi servisi ile ilgili aramalar

Kartal Atalar Mahallesi Buderus kombi servisi, Kartal Cevizli Mahallesi Buderus kombi servisi, Kartal Cumhuriyet Mahallesi Buderus kombi servisi, Kartal Çarşı Mahallesi Buderus kombi servisi, Kartal Çavuşoğlu Mahallesi Buderus kombi servisi, Kartal Esentepe Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Gümüşpınar Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal özgürlük Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Karlıktepe Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Kordonboyu Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Orhantepe Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Orta Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Petroliş Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Soğanlık Yeni Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Topselvi Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Uğurmumcu Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Yakacık Yeni Mahallesi Buderus kombi servisi,Kartal Yalı Mahallesi Buderus kombi servisi, Kartal Yukarı Mahallesi Buderus kombi servisi, Kartal Yunus Mahallesi Buderus kombi servisi,

Hizmetlaerimizden yararlanabilmek için bizi arayınız. (0216 386 47 39 - 0216 386 47 39)

Hizmetlaerimizden yararlanabilmek için bizi arayınız. (0216 386 47 39 - 0216 386 47 39)

whatsapp web ARA