Bosch servisi - 0216 386 47 39

Bosch servisi - 0216  386 47 39

Bosch servisi - 0216 386 47 39

Her Bosch kombi cihazı müşterilere yüksek kalite sunmak için üretilmiştir. Bu yüksek kalite anlayışında müşterilerin konforu ve güvenliği ön planda olmaktadır. Bosch kombi servisi müşterilerine kombinin kullanımı ile ilgili detaylı bilgiler vermektedir. Ayrıca kombinin kullanım kılavuzunda dikkat edilmesi gereken noktalar özellikle belirtilmektedir.Bosch kombi servisi tarafından kombilerin bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bu bakımlar esnasında kombilerin su sızdırmadığı itinalı bir şekilde kontrol edilir. Ayrıca kombinin tamamı kirlilik bakımından incelenir. Emniyet kontrolü düzenli bir şekilde yerine getirilir. Kombinin ateşleme otomatiğinin gaz kesme fonksiyonu kontrol edilir. Bacalı kombilerde baca çekişleri ve baca sensörü fonksiyonu test edilir.

Bosch servisi - 0216 386 47 39

Bosch servislerinin kalitesi Avrupa'nın bile önüne geçmiştir. Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş. Bosch Kombi Servisi, hizmet kalitesini müşterilerinin memnuniyetiyle ispatlamış ve bu konudaki hassasiyete her zaman sadık kalmıştır. Müşteri sorunlarının çözümünü, müşterilerinin isteği doğrultusunda bulmakta ve müşteri güvenine son derece önem vermektedir. Bosch kombi servisleri, teknik ekipman ve eleman olarak gerekli yeterliliğe ve yetenege sahiptirler.Bosch Kombi Servisi bakım, onarım ve ürün montajı konusunda deneyimli olan Bosch Teknik Servis personeli sürekli eğitimden geçirilmektedir.

Bosch servisi - 0216 386 47 39

Uygulamalı eğitimlerde öncelikli olarak müşteri ilişkileri ve memnuniyeti üstünde odaklanılmaktadır. Bosch Teknik Servisi kadrosunda yer alan tecrübeli personelin onarım, bakım ve montaj işlemlerinde tek politikası güven üzerine kurulmuştur. Servislerde arıza tespiti yapıldıktan sonra müşteri tarafından verilecek onay beklenmektedir. İlgili onaydan sonra arıza onarımı ve ihtiyaç duyulduğu takdirde parça değişimi ve tedariki de yapılmaktadır.

Bosch servisi - 0216 386 47 39

Gozde kombi servisi olarak istanbulun tüm semtlerine Bosch Kombi,Bosch Klima,Bosch Çamaşırmakinası,Bosch Bulaşıkmakinası,gibi beyez eşyalarına servis hizmeti vermekteyiz

Bosch servisi - 0216 386 47 39

whatsapp web ARA