Gebze Bosch Kombi Servisi - 444 80 32

Gebze Bosch Kombi Servisi - 444 80 32

Gözde Profosyonel Bosch Kombi servisi olarak Gebze ve mahallelerinde haftanın 7 günü Bosch kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Sektörde 7 yıllık tecrübesiyle müşterilerine müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekte olan Gebze Bosch Kombi servisi Gözde Kombi Servis haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir. Sizlerden gelen her telefon anında işleme konup aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.

Senede en az tek kere sonbahar veya yaz aylarının başlarında kombinizi, kombi servis firmaları aracılığıyla belgesi olan uzman ekipler aracılığıyla 6 aylık periyodik bakımları yapılmalıdır. Periyodik bakımdan geçen kombiler, seneler süresince en az sorun ile karşılaşacak ve yüksek performans ile çalışacaktır.Periyodik bakım amaçlı iştirak eden çalışanların, öncelikle doğalgaz kullanıcısına,Bosch Kombi bakımı esnasında neler yapacağı ile ilgili haber vermesi gerekir.

Akabinde kombi kapağı açılmadan ateş gibi su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin iş verimliliği kontrol edilmelidir. '' Hermetikli bacası olan kombilerde '' fanın çalışması kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Kesinlikle ihmal edilmemesi gereken konular kapsamında yer almaktadır.Eski tip atık gazı baca karayolu ile atan kombilerin sınır değerleri kontrol edilmeli. Ek parçalarda meydana iştirak eden oksitlenmeler temizlenmesi gerekli ve işin özü kombi bakımında cihazdaki ciddi güvenlik elemanları ve öbür süreçler dikkatle muayeneden geçirilip sorunluysa kullanıcıya arıza ile ilgili haber verilmelidir. Kombinizde tek arıza var ise Bosch kombi servisi elemanı kullanıcıya haber vermesinin ardından, kullanıcının desturu ile bakım değil öncelikle kombide ki arızayı yerinde gidermelidir.

Periyodik Kombi Bakımı Anında Yapılmış Olan İşlemler

• Kombinin su sızdırmazlığı kontrol edilir.• Kombinin tamamı kirlilik istikametinden kontrol edilir.• Emniyet denetimi yapılır.• Ön yanma ayarı, kısmi kuvvet ve tam kuvvet altında gaz ayarları kontrol edilir.• Kombiye ilişkin meydana iştirak eden brülör ve yanma denetimi yapılır.• Kombinin ısıtma ve ateş gibi su üretme fonksiyonları kontrol edilir.• Birinci sıcaklık eşanjörü denetimi yapılır.• Kalorifer ve ateş gibi su hattında yer alan pislik tutucular temizlenir.• Su şalteri filtresinin denetimi yapılır• Filtre temizliği mahalline getirilir.• Su debisi ayarlarının denetimi yapılır.Eğitimli ekipmanlarımız arızayı saptama etmesinin ardından tek bir yeri bile dağıtmadan düzgün amaçları biçiminde arıza tespitinin giderilmesini sağlayarak sizleri rahatlığa kavuşturmaktadır. Sizlerde kıymetli tüketicilerimiz bizlere erişmek amaçlı departmanımızı arayarak temsilcimize gereken , istenen bilgileri yazdırarak kombilerinizle alakalı sıkıntıları bildirebilirsiniz. Ekipmanlarımız aracılığıyla bedava hat üzerinden problemlerinizi gidermek amaçlı gereken gayreti göstermekten onur ve haysiyet duyarız. İhmal şakaya gelmez. Sevdikleriniz için kombi bakımınızı düzenli yaptırın.

Hizmetlaerimizden yararlanabilmek için bizi arayınız. 444 80 32

Gebze Mahalleleri Bosch Kombi Servisi İle İlgili Aramalar

Gebze Ademyavuz Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Akse Mahallesi Bosch Kombi Servisi,Gebze Arapçeşme Mahallesi Bosch Kombi Servisi,Gebze Atatürk Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Barış Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Cumaköy Bosch Kombi Servisi,Gebze Cumhuriyet Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Gaziler Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Güzeller Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Hacıhalil Mh Bosch Kombi Servisi,Gebze İnönü Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Kirazpınar Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Köşklüçeşme Mahallesi Bosch Kombi Servisi,Gebze Mevlana Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Mimarsinan Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Mualliköy Bosch Kombi Servisi,Gebze Mustafapaşa Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Osmanyılmaz Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Özgürlük Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Sultanorhan Mahallesi Bosch Kombi Servisi,Gebze Tatlıkuyu Mhl Bosch Kombi Servisi,Gebze Yenikent Mhl Bosch Kombi Servisi,

whatsapp web ARA