Bostancı Bosch Kombi Servisi - 0216 386 47 39

Bostancı Bosch Kombi Servisi - 0216 386 47 39

Gözde Kombi servisi olarak Bostancı ve mahallelerinde haftanın 7 günü Bosch kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Sektörde 7 yıllık tecrübesiyle müşterilerine müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekte olan BostancıBosch kombi servisi Gözde Kombi Servisi haftanın 7 günü sizlerin hizmetindedir.

Kış aylarının başlamasıyla birlikte başlayan ve aylar boyunca da dur durak bilmeden çalışmaya devam eden uzun soluklu bir tempoya katlanmak zorunda kalan kombilerin, bu yoğun çalışma dönemine hazır hale gelmesi için bakım görmesi gerekir.Firmamız degişen parçaya ve yapılan işlere bir yıl firma garantisi verir .

Bostancı Bosch Kombi Servisi - 0216 386 47 39

Egitimli personelleri ve tam donanımlı servis araçları ile bostancının bütün mahhallelerine kombi tamir ve bakım himetlerine aralıksız devam etmektedir günün her saati arasyabilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Ayrıca yapılan işlemlerin ve degişen parçaların bir yıl servis garantisi vardır.Firmamıza 7/24 bu numara üzerinden ulaşabilirsiniz-(0216 386 47 39)

Bostancı Bosch Kombi Servisi - 0216 386 47 39

Bostancı Bosch Kombi servisi tarafından gönderilen teknisyenler çalışır durumdaki bir cihazı inceleyerek, şuan için cihazın çalışmasına engel teşkil etmeyen lakin yakın gelecekte kombide ciddi arızalara neden olabilecek parçaları ve bu parçalardan kaynaklı sorunlar fark edebilmektedir.

Bostancı Bosch Kombi Servisi - 0216 386 47 39

Bu da arızalar meydana geldikten sonra tamir edilmesi için değil, arızaların “oluşmadan” engellemesi açısından oldukça önemlidir. Aksi takdirde kombi elemanlarında tamir edilemeyecek problemler yaşanabilir ve bu tür durumlarda tek çare parça değişimi olur ki, bu da çok daha masraflı bir işlemdir. Sizlerden gelen her telefon anında işleme konup aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.

whatsapp web ARA